Sa oled siin

Dokumendiregister

Välisministri määruste ametlikud tekstid on kättesaadavad Riigi Teatajas.

Välisministeeriumis ettevalmistatud õigusaktide eelnõud on kättesaadavad eelnõude infosüsteemis.

Puhkuste ja lähetuste dokumentide menetlemine  toimub riigitöötaja iseteenindusportaalis. Vastavalt avaliku teabe seaduse § 35 lg 1 punktidele 3 ja 3' Välisministeeriumi personali andmeid puhkuste ja lähetuste kohta ei avalikustata. Juurdepääsupiiranguga dokumentidega tutvumiseks palume esitada teabenõude e-posti aadressile vminfo@vm.ee.

Dokumendiregistrist ei avalikustata isikuandmeid sisaldavaid dokumente ning juurdepääsupiiranguga dokumentide registreerimisandmeid, kui need võivad põhjustada juurdepääsupiiranguga teabe avalikuks tulemise. Dokumendiga, mille juurdepääsupiirang on aegunud, saab tutvuda teabenõude esitamisel.

Vastavalt avaliku teabe seadusele puudub dokumendiregistris juurdepääs paberkandjal dokumentidele, kui neist ei ole tehtud digitaalset koopiat. Dokumentide sisuga tutvumiseks palume esitada teabenõue.

Välisministeerium palub Teil võimalusel teistest Eesti riigi- või kohaliku omavalitsuse asutustest välisministeeriumile adresseeritud kirjade kohta esitada teabenõuded vastavatele riigi- või kohaliku omavalitsuse asutustele. Täname!

Käskkirjad, lepingud ja kirjavahetus alates 2009

Varasemad dokumendiregistri andmed

Viimati uuendatud: 8. Märts 2021

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.