Sa oled siin

Avaandmed

  1. Saatkonnad - Eestisse akrediteeritud välisesindused, nende kontaktandmed ning esindustes töötavate diplomaatide nimekiri koos ametinimetustega. Eestisse akrediteeritud suursaadikute Eesti Vabariigi presidendile volikirjade üleandmise kuupäevad: http://opendata.vm.ee/saatkonnad.xml (XML)
  2. Rahvusvahelised organisatsioonid - Eestis asuvad valitsustevahelised rahvusvahelised organisatsioonid või muude rahvusvaheliste kokkulepetega loodud institutsioonid, nende juhid ja kontaktandmed. http://opendata.vm.ee/organisatsioonid.xml (XML)
  3. Rahvusvaheliste organisatsioonide esindused - Eestisse akrediteeritud rahvusvaheliste organisatsioonide esindused, nende juhid ja kontaktandmed http://opendata.vm.ee/esindused.xml (XML)
  4. Rahvuspühad - Eestis akrediteeritud välisesindust omavate riikide rahvuspühad andmed: http://opendata.vm.ee/rahvuspyhad.xml (XML)
  5. Aukonsulid - Eestis asuvad välisriikide aukonsulid ja nende kontaktandmed http://opendata.vm.ee/aukonsulid.xml (XML)
  6. Eesti Vabariigi aukonsulaatide andmed http://opendata.vm.ee/asutused_avaandmed.xml (XML) ja http://opendata.vm.ee/asutused_avaandmed_schema.xml (XML)
  7. Eesti Vabariigi aukonsulite andmed http://opendata.vm.ee/est_aukonsulid.xml (XML) ja http://opendata.vm.ee/est_aukonsulid_schema.xml (XML)
  8. Eestit katvad suursaadikud ja esinduste juhid https://opendata.vm.ee/saadikud.xml (XML)

Strateegilise kauba avaandmed

Viimati uuendatud: 3. September 2021

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.