Teave riikide ja karantiininõuete kohta Euroopast saabujatele

Eesti kui ÜRO Julgeolekunõukogu valitud liige 2020-2021

Eesti rahvusvaheline panus COVID-19 tõkestamisse

Eesti NB8 eesistujana 2020

Eesti on 2020. aastal
Põhja-Balti regiooni
koostööformaadi
NB8 eesistuja. 

Lähemalt»

TÄHTIS! REISIINFO JA PIIRANGUD

Seoses koroonaviiruse levikuga on paljudes riikides kehtestatud liikumispiirangud. Lennuühendused on olulised vähenenud.

Kui elate välisriigis või olete otsustanud välisriiki kriisi lõpuni jääda, järgige palun kohalike võimude juhiseid ja veenduge, et te ei rikuks viisa ja muid riigis viibimise tingimusi.

Välisministeeriumi pakub jätkuvalt konsulaarabi ja koos välisesindustega pingutame, et aidata inimesi, kes satuvad välismaal hätta. 24/7 hädaabi +372 5301 9999.

Alates 17.03 peavad kõik Eestisse tulijad jääma 14 päevaks isolatsiooni. Alates 15.05 ei pea jääma isolatsiooni Lätist ja Leedust tulijad, lähem info reeglite kohta avaldatakse 15.05.


14. maist on lubatud piiri ületamine Eestist Soome töösuhte või tööülesande alusel, lisaks on lubatud pereliikmete külastamine.

Arvestades piiratud reisivõimalusi ja viiruse levikut palume reisivajadust äärmiselt hoolikalt kaaluda. Eriti puudutab see koroonaviiruse riskigruppi kuulujaid.

PRAKTILINE INFO 

Loe täpsemalt koroonaviirusega seonduvatest reisipiirangutest ning uuri korduma kippuvaid küsimusi.

 

Reisitõrgete ja kindlustusega seotud tarbijaõiguste küsimustes palume pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti infoliinile +372 620 1707.

 

Terviseameti kodulehelt leiad infot koroonaviiruse, selle ennetamise, ravi ja leviku kohta.

 

VÄLISMINISTER

Foreign minister Urmas Reinsalu

Urmas Reinsalu on Eesti Vabariigi välisminister alates 29. aprillist 2019. Ta on erakonna Isamaa liige.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.