You are here

Eesti-Rootsi Kaubanduskoda

ImageEesti-Rootsi Kaubanduskoja ametlik nimi rootsi keeles on Estnisk-Svenska Handelskammaren ja inglise keeles Estonian Swedish Chamber of Commerce. Koda loodi 8. aprillil 2008 ning see koondab endas 53 äriliiget ja 29 eraliiget.

Eesti-Rootsi Kaubanduskoja eesmärk on toetada ja arendada ärisuhteid Eesti ja Rootsi vahel. Selleks pakub koda oma võrgustikku ning korraldab seminare, konverentse ja töötubasid. Lisaks aitab koda leida vajalikke ärikontakte nii Eestis kui Rootsis. Liikmetele pakutakse soodustusi oma partneritelt.

Eesti-Rootsi Kaubanduskojaga tasub liituda selleks, et saada osa liikmetele pakutavatest võrgustikuüritusest ja informatsioonist ning soodustustest, mis teevad Rootsi turule sisenemise lihtsamaks ning soodsamaks.

Eesti-Rootsi Kaubanduskojaga liitumine on võimalik kõigil firmadel ja eraisikutel, kes soovivad edendada oma äri ja saada uusi kontakte. Liikmeks astumiseks on vaja täita avaldus ning saata see e-maili teel info@estochamber.se või postiga koja juhatusele. Täpsem info koja kohta on saadaval kodulehel www.estochamber.se.

Liitumisest huvitatud Eesti ettevõtjatele on kontaktisikuks:

Heli Lango
Eesti-Rootsi Kaubanduskoda
Büroo juht
Telefon +46 10 510 2020
contact@estochamber.se
www.estochamber.se

* * *

Vt. ka

Eesti-Rootsi kahepoolsed suhted
Eesti aukonsulid Rootsis
Rootsi äritingimuste ülevaade

* * *
 

Last updated: 12. December 2017

About Estonia

Get closer acquainted with Estonia, coming here for a visit, studies, business or investments!

Official Estonian Gateway

Get closer acquainted with Estonia and see what are the most important facts and main areas of activity here.

Digital Society

Estonia has
transformed itself into
one of Europe’s business success stories of the last decade, mainly thanks to the sophisticated e-solutions available here.