Sa oled siin

Välisminister mõistis hukka rünnaku Berliinis

20. Detsember 2016 - 12:41

Välisminister Sven Mikser mõistis hukka koletu rünnaku Berliinis, mille tagajärjel hukkus esialgsetel andmetel üle kümne ja sai vigastada mitukümmend inimest.

„Avaldan südamest kaastunnet elu kaotanute peredele ja lähedastele ning soovin kannatanutele kiiret paranemist. Oleme sel kurval ajal mõtteis kõigiga, keda see tragöödia puudutab,“ ütles välisminister Mikser.

„Berliinis toimunu oli koletu kuritegu kõige inimliku vastu, millel ei saa olla meie ühiskonnas kohta. Mõistan teravalt hukka vägivallateod, mis võtavad süütutelt inimestelt elu ning tekitavad hirmu, meeleheidet ja leina. Avaldame Saksamaa valitsusele solidaarsust ning seisame ühiselt meie väärtuste ja julgeoleku eest,“ rõhutas Mikser.

Lisainfo:
Sten Juur
välisministeerium
avalike suhete osakond
637 7627
5824 6622
press@mfa.ee
www.vm.ee

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.