Sa oled siin

Välisminister Mikser kohtub homme ELi kolleegidega

16. Juuli 2017 - 12:13

Homme, 17. juulil osaleb välisminister Sven Mikser Brüsselis toimuval Euroopa Liidu välisasjade nõukogul. Kohtumise päevakorras on ELi globaalstrateegia rakendamise järgmise aasta prioriteedid, arengud Liibüas ja Põhja-Koreas ning olukord Iraagis. Lisaks arutavad välisministrid rändeküsimust, keskendudes olukorrale Vahemere keskosa rändeteel.

Välisasjade nõukogu serval osaleb Mikser NB6 riikide (Taani, Soome, Rootsi, Läti, Leedu ja Eesti) välisministrite kohtumisel.

Samal päeval juhatab välisminister Sven Mikser ELi Nõukogu eesistujana Brüsselis toimuvat Euroopa Liidu - Usbekistani koostöönõukogu.  Koostöönõukogu arutab kahepoolseid suhteid ELi-Usbekistani partnerlus- ja koostöölepingu raames.

Lisainfo välisasjade nõukogu kohta: goo.gl/FDxfmu

Lisainfo ELi-Usbekistani koostöönõukogu kohta: goo.gl/z49Dss

Lisainfo:
Sandra Kamilova
välisministeeriumi avalike suhete osakond
56675362
press@mfa.ee
www.vm.ee

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.