Sa oled siin

Minskis toimusid Eesti ja Valgevene välisministeeriumi vahelised konsultatsioonid

21. Aprill 2017 - 16:11

Neljapäeval, 20. aprillil toimusid Minskis Eesti ja Valgevene välisministeeriumi vahelised poliitilised konsultatsioonid. Eesti delegatsiooni juhtis välisministeeriumi poliitikaosakonna peadirektor asekantsleri ülesannetes Paul Teesalu. Valgevene delegatsiooni eesotsas oli asevälisminister Jevgeni Šestakov.

Konsultatsioonide käigus räägiti Eesti ja Valgevene suhetest ning koostööst mitmetes valdkondades, sealhulgas majandussuhete arendamisel. Samuti arutati olukorda regioonis, Valgevene ja Euroopa Liidu suhete tulevikku ning Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seonduvat. „Valgevene on üks Euroopa Liidu kuuest idapartnerist, kellega Eesti soovib oma eesistumise ajal tihedalt koostööd teha,” ütles Teesalu.

Teesalu kohtus visiidi käigus ka Valgevene välisministri Vladimir Makeiga. Mais on kavas välisminister Sven Mikseri visiit Valgevenesse.

Fotod: https://www.flickr.com/photos/estonian-foreign-ministry/albums/721576808...


Lisainfo:

Mariann Sudakov
välisministeeriumi avalike suhete osakond
521 6821
637 7628
press@mfa.ee

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.