Sa oled siin

Mikser osaleb Münchenis toimuval julgeolekukonverentsil

17. Veebruar 2017 - 9:08

Välisminister Sven Mikser osaleb pühapäevani toimuval iga-aastasel kõrgetasemelisel julgeolekukonverentsil Münchenis, mis sel aastal keskendub Lääne rolli ja maailmakorra tuleviku teemadele.

Täna esineb minister julgeolekukonverentsi noorte liidrite programmis osalejatele ettekandega Eesti välispoliitikast ning kohtub ÜRO Palestiina pagulaste abiorganisatsiooniga UNRWA. Laupäeval kohtub Mikser Makedoonia välisministri Nikola Poposkiga, kellega arutatakse Makedoonia ja Euroopa Liidu suhete ning Lääne-Balkani teemadel.

Julgeolekukonverentsil arutatakse muu hulgas Euroopa Liidu ja NATO asendit muutuvas maailmas, populismi ja radikalismi esiletõusu, USA ja Euroopa suhteid ning jätkuvalt pingelist olukorda Lähis-Idas.


Lisainfo:

Armo Vask
Välisministeerium
Avalike suhete osakonna meedianõunik
E-post armo.vask@mfa.ee
Tel +372 637 7618
Mob +372 5666 8581

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.