Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (24.07.2017 - 30.07.2017)

Välisministeerium
Esmaspäev, 24. Juuli 2017

24. - 25.07 juhib välismajanduse ja arengukoostöö osakonna peadirektor Jüri Seilenthal Tallinnas Eesti ELi Nõukogu eesistumise raames toimuvat arengukoostöö (Working Party on Development Cooperation-CODEV) ning humanitaar- ja toiduabi töörühma (Working Party on Humanitarian Aid and Food Aid-COHAFA) mitteametlikku kohtumist. Kõne all on humanitaar- ja arengukoostöö tegevuste lõimimine suurema vastupidavusvõime tekitamiseks haavatavates ning kriisiriikides. Samuti arutatakse humanitaarabi ja arengukoostöö uuenduslikke lahendusi, eriti pikaajaliste kriiside kontekstis.


Kultuurisündmused välisriikides

 

27.07 avatakse Minskis, Riiklikus Kunstide Palees Valgevene Kunstnike Liidu näitus «Apple смак (Õuna maitse)», mille  teemaks on õun kui sümbol kaasaegses kunstis. Eestit on esindama valitud kokku 12 tööd (kunstnikud Mauri Gross, Laurentsius, Eneli Luiga, Sven Saag, Viive Noor, Kadi Kurema, Anu Kalm, Ülle Meister). Näitusel osalevad oma loominguga veel Valgevene, Poola, Leedu, Läti, Eesti, Bulgaaria, Venemaa, Slovakkia, Itaalia ja Aserbaidžaani kunstnikud.

 

27.07 – 6.08 toimub Lääne-Prantsusmaal Baugé linnas ooperifestival Opera de Baugé, kus kahes etenduses „Lucia di Lammermoor“ ja „La clemenza di Tito“ astub üles metsosopran Monika-Evelin Liiv. Lisainfo: http://www.operadebauge.fr/2017-2/

 

 

Lisainfo:

 

Maria Murakas
Välisministeerium
Meedianõunik
Avalike suhete osakond
+372 637 7627 | +372 521 9572
www.vm.ee | Islandi väljak 1, Tallinn

 

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.