Sa oled siin

Välisministrid läbi aegade

30. Juuni 2014 - 9:36

november 2016 - Sven Mikser
september 2016 - november 2016 Jürgen Ligi
juuli 2015 - september 2016 Marina Kaljurand
november 2014 - juuli 2015 Keit Pentus-Rosimannus
aprill 2005 - november 2014 Urmas Paet
veebruar 2005 - aprill 2005 Rein Lang
jaanuar 2002 - veebruar 2005 Kristiina Ojuland
märts 1999 - jaanuar 2002 Toomas Hendrik Ilves
oktoober 1998 - märts 1999 Raul Mälk
november 1996 – oktoober 1998 Toomas Hendrik Ilves
november 1995 - november 1996 Siim Kallas
aprill 1995 - november 1995 Riivo Sinijärv
jaanuar 1994 - aprill 1995 Jüri Luik
oktoober 1992 - jaanuar 1994 Trivimi Velliste
aprill 1992 - oktoober 1992 Jaan Manitski
aprill 1990 - märts 1992 Lennart Meri

 

Suuri teeneid Eesti iseseisvusidee kandmisel oli eksiilvalitsusel, kelle välisministritena olid tegevad August Rei (1944), Hans Rebane (1945-1949), Aleksander Warma (1953-1964), August Koern (1964-1982), Elmar Lipping (1982-1990), Olev Olesk (1990-1992).

1939 - 1940 Ants Piip
1938 - 1939 Karl Selter
1936 - 1938 Friedrich Akel
1933 - 1936 Julius Seljamaa
1933 Ants Piip
1932 - 1933 August Rei
1932 Mihkel Pung
1931 - 1932 Jaan Tõnisson
1928 - 1931 Jaan Lattik
1927 - 1928 Hans Rebane
1927 Aleksander Hellat
1926 - 1927 Friedrich Akel
1925 - 1926 Ants Piip
1924 - 1925 Kaarel Robert Pusta
1924 Otto Strandmann
1923 - 1924 Friedrich Akel
1922 - 1923 Aleksander Hellat
1921 - 1922 Ants Piip
1920 - 1921 Otto Strandmann
1920 Kaarel Robert Pusta
1919 - 1920 Ado Birk
1919 Ants Piip
1919 Jaan Poska

 

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.